Sarnów – Mielec

Trzęsówka - Mielec

06:50 Trzęsówka (Plac) – Mielec
06:55 Cmolas (Zakościele) – Mielec
06:57 Cmolas (SUR) -Mielec
07:02 Jagodnik – Mielec
07:05 Ostrowy Baranowskie (Krzyżówka) -Mielec
07:06 Ostrowy Tuszowskie (44) -Mielec
07:07 Ostrowy Tuszowskie (Szkoła) -Mielec
07:10 Ostrowy Tuszowskie (Kościół) -Mielec
07:12Ostrowy Tuszowskie (Zagrody II) -Mielec
07:14 Kosowy (Ługnica)-Mielec
07:16 Przyłęk (k.Marmury) -Mielec
07:32 Mielec Dworzec Autobusowy

Mielec - Trzęsówka

15:30 Mielec Dworzec Autobusowy – Trzęsówka (przez Cmolas)

LEGENDA
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
F – kursuje od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych   

Pozostałe rozkłady jazdy

Regularna linia Mielec - Kraków

Regularna linia Nowa Dęba - Mielec - Kraków

Masz pytania? Napisz do nas!

7 + 7 =