Demo

O firmie

Mamy doświadczenie

 

Firma Markpol z dużym powodzeniem działa na rynku od 1994 r.

Wysokie standardy, długie lata doświadczeń, tysiące usatysfakcjonowanych klientów  to atuty, którymi dziś możemy się poszczycić i podzielić. Od 20 lat Markpol nieustannie specjalizuje się w transporcie drogowym rzeczy i osób na terenie całej Europy. Uważnie słuchając naszych klientów  przez lata konstruowaliśmy ofertę w oparciu o ich potrzeby i wymagania.

Dziś gwarancją jakości wykonywanych przez nas usług jest zespół  pracowników posiadających fachową wiedzę i doświadczenie. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrego zaplecza technicznego floty, zatrudnianiu najlepiej wykwalifikowanych kierowców oraz  świadczeniu usług w oparciu o partnerskie zasady  współpracy jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Długoletni staż sprawił, że nabraliśmy dużego doświadczenia w kontaktach z kontrahentami małych i średnich przedsiębiorstw, jak również pozwolił na wprowadzenie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie transportu. Wysoki poziom  oferowanych  usług wpływa na dynamiczny  rozwój naszej firmy, oraz stałe  poszerzanie grona zadowolonych klientów w kraju za granicą. 

 

Lata doświadczeń i zadowolony klient  – to najlepsza rekomendacja.

Nasz tabor

W skład naszego taboru wchodzą:
►samochody do przewozu towarów
►samochody do przewozu osób

 

Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne certyfikaty bezpieczeństwa oraz licencje, uprawniające je do przewozu towarów i osób.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.