• PROMOCYJNE CENY BILETÓW MIESIĘCZNYCH!!! • PROMOCJE NA BILETY NORMALNE - SPRAWDZAJ PRZY ROZKŁADACH JAZDY!!! • W KAŻDĄ SOBOTĘ DODATKOWY KURS O GODZINIE 06:05 Z DABROWY TARNOWSKIEJ!!! • PROMOCYJNE CENY BILETÓW ONLINE W SERWISIE EURO - TICKET NA TRASIE MIELEC >> KRAKÓW, KRAKÓW >> MIELEC!!! • NOWE POŁĄCZENIA MIELEC >> SZCZUCIN >> DĄBROWA TARN. >> KRAKÓW - SZUKAJ PRZY ROZKŁADACH JAZDY

nasz tabor

W skład naszego taboru wchodzą:

samochody do przewozu towarów
samochody do przewozu osób

Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne certyfikaty bezpieczeństwa oraz licencje, uprawniające je do przewozu towarów i osób.

mamy doświadczenie

Firma Markpol z dużym powodzeniem działa na rynku od 1994 r.
 
Wysokie standardy, długie lata doświadczeń, tysiące usatysfakcjonowanych klientów  to atuty, którymi dziś możemy się poszczycić i podzielić. Od 20 lat Markpol nieustannie specjalizuje się w transporcie drogowym rzeczy i osób na terenie całej Europy. Uważnie słuchając naszych klientów  przez lata konstruowaliśmy ofertę w oparciu o ich potrzeby i wymagania.
 
Dziś gwarancją jakości wykonywanych przez nas usług jest zespół  pracowników posiadających fachową wiedzę i doświadczenie. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrego zaplecza technicznego floty, zatrudnianiu najlepiej wykwalifikowanych kierowców oraz  świadczeniu usług w oparciu o partnerskie zasady  współpracy jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Długoletni staż sprawił, że nabraliśmy dużego doświadczenia w kontaktach z kontrahentami małych i średnich przedsiębiorstw, jak również pozwolił na wprowadzenie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie transportu. Wysoki poziom  oferowanych  usług wpływa na dynamiczny  rozwój naszej firmy, oraz stałe  poszerzanie grona zadowolonych klientów w kraju za granicą. 
 
Lata doświadczeń i zadowolony klient  – to najlepsza rekomendacja.
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
^ Do góry